allegro

Skrzyniopaleta standard

Oferujemy do sprzedaży nowe skrzyniopalety drewniane wielokrotnego użytku do przechowywania owoców i warzyw.

Skrzyniopalety drewniane są najlepszym sposobem na przechowywanie warzyw (ziemniaków, marchwi, cebuli, cykorii) i owoców (jabłka, grusze, arbuzy), ponieważ drewno w naturalny sposób reguluje wilgotność w przechowalniach. Dodatkowo materiał drewniany daje się łatwo naprawiać.  

Wymiary skrzyniopalety:

  • 120x100x77 cm
  • 120x100x80 cm

(inne wymiary dostępne na życzenie klienta)

Przy produkcji wykorzystujemy wysokiej jakości surowce pochodzące wyłącznie z polskich lasów. Nasze produkty cechują się wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałościa.

Konstrukcja skrzyniopalety wykonana jest z drewna liściastego oraz iglastego. Gatunki drewna użyte do konstrukcji skrzyniopalet:

  • drewno iglaste : sosna, świerk oraz modrzew z których wykonanuje się dno skrzyni i część ładowną skrzyniopalet.
  • twarde gatunki drewna liściastego np: grab, buk, dąb z których wykonane są elementy wymagające szczególnej wytrzymałości np. w konstrukcji nośnej wzmacnianej palety lub na specjalne życzenie klienta możemy zastosować je w kantówkach, trójkątach lub na skrajnych deskach dna skrzyniopalety.

Jako elementy złączne stosowane są:

  • gwoździe pierścieniowe ocynkowane o średnicy odpowiedniej grubości,
  • kątowniki z ocynkowanej blachy do łączenia palety z częścią ładowną skrzyni.

Skrzyniopalety z okuciem posiadają wpusty powietrza na bokach i na życzenie klienta w podłodze skrzyniopalety dla ulepszenia wymiany powietrza i usprawnieniu chłodzenia przechowywanych produktów. Dodatkowo skrzynio palet będą zaopatrzone z czterech stron w uchwyty do ręcznego przestawiania pustych skrzyń. Konstrukcja skrzyniopalety umożliwia najazd wózkiem widłowym z czterech stron skrzyni.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@slaweks.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.